"Aj realitní makléri vedia konať férovo"

POPREALPOPREAL Reklamačný poriadok
Etický kódex
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Typ / druh:
Kategória
Región
Cena:

O nás

Celý svoj profesionálny život pracujeme s ľuďmi. Je to najnáročnejšia práca, ale zároveň aj najzaujímavejšia profesia. Máme bohaté skúsenosti z developerskej oblasti, vieme spoľahlivo zabezpečiť administratívne úlohy a pomohli sme s realizáciou už niekoľkých realitných projektov.

Máme radi prácu s ľuďmi a máme aj sociálne cítenie, a to bolo jedným z hlavných dôvodov, prečo sme sa rozhodli pre tento biznis. Chceme ľuďom slúžiť a byť im nápomocný pri ich veľkých životných rozhodnutiach, akými kúpa / predaj / prenájom bytu či domu bezpochyby sú.

Každý nový realitný obchod je pre nás veľká výzva, do ktorej sa púšťame s plným nasadením a presvedčením, že hoci bude akokoľvek náročná, podarí sa nám ju priviesť do úspešného konca. Snažíme sa pozerať na každý obchodný prípad cez optiku predávajúceho ako aj kupujúceho.

Podľa svojich rokmi overených skúseností a aktuálnych možností a okolností sa snažíme obidvom stranám pomôcť tak, aby celý proces predaja / kúpy /prenájmu nehnuteľnosti nebol pre klientov stresujúcim zážitkom, ale bezpečnou a príjemnou záležitosťou s radostnou skúsenosťou na celý život.

V tomto kontexte sú pre nás určitým zadosťučinením pozitívne referencie našich spokojných klientov.

Hoci si to mnohí predávajúci či kupujúci ani neuvedomujú, výber správneho makléra je jedno z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré by mali urobiť na samom začiatku. Spravidla máme iba jedného svojho vybraného obvodného lekára, stomatológa, finančného poradcu, kňaza...

A tak by to malo byť aj s realitným poradcom. Práve od tohto kroku bude závisieť ako úspešná bude vaša transakcia.

Plne si uvedomujeme tú skutočnosť, že dôvera, ktorú do realitného agenta vkladajú či už majiteľ nehnuteľnosti alebo záujemca o jej kúpu / prenájom, je obrovská.

Vynasnažíme sa nielen nesklamať túto dôveru, ale dokonca aj predčiť všetky očakávania klientov. A to tak, aby Vaša skúsenosť z predaja alebo kúpy nehnuteľnosti zanechala vo Vás na celý život ten najkladnejší zážitok.

Tešíme sa na spoločné stretnutie s Vami. Neváhajte nás osloviť cez kontaktný formulár, e-mailom alebo priamo na čísle 0911 - 313 757 .

GARANCIA Popreal:

Tieto hodnoty našej realitnej kancelárie vyjadrujú princípy našej práce:
 

Pravdivosť – komunikujeme otvorene, poskytujeme osobne overené informácie odrážajúce realitu.

Kvalita – poskytujeme presné, zrozumiteľné, kompletné informácie a služby.

Proaktívnosť – máme schopnosť predvídať a primeranou formou poskytovať ucelené riešenia.

 

Klienti, ktorých nepresvedčíme o týchto hodnotách, nezaplatia za naše služby ani cent !