back-button← späť

Advertise is not available anymore, please check our other offers

Predaj, Košice - KRÁSNA, Intravilán mesta, stavebné parcely

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Košice - Krásna, Rovinatý

DOHODOU

5588 m2

5588 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 17
Katalógové číslo: 190
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: Košice - Krásna
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Úžitková plocha: 5588m2
Plocha pozemku: 5588m2

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária POPREAL Košice exkluzívne ponúka na predaj overený, veľký pozemok s vysokým ekonomickým potenciálom pre výstavbu rodinných domov vo vyhľadávanej mestskej časti Košice – Krásna.

Skvelá lokalita s jedinečným názvom Feketeova pažiť je zahrnutá v Územnom pláne zóny Krásna s funkciou pozemky a objekty rodinných domov.

Pozemok je ideálny pre investora, ktorý chce investovať do developerského projektu pre výstavbu rodinných domov aj so záhradami o atraktívnej veľkosti.

Fascinujúci pozemok má vynikajúci tvar. Má excelentný prístup z hlavnej cesty (štátna cesta Krásna – Košická Polianka) a taktiež aj z dvoch existujúcich ulíc. Inžinierske siete sa nachádzajú na hranici pozemku.

V konkrétnej budúcnosti (rok 2025) bude vo vzdialenosti cca 3 kilometrov vybudované napojenie na celoeurópsku diaľničnú sieť a priemyselný park Valaliky s novým závodom VOLVO.

Z tejto pozoruhodnej lokality je nádherný výhľad na Slanské vrchy a na rieku Torysu.

Viete si predstaviť slnečné a pokojné rezidenčné bývanie v krásnej prírode? A čo tak chutná káva na terase s ničím nerušeným výhľadom na východ Slnka či na Slanské vrchy a široké okolie?

V zmysle územného plánu mesta Košice je vybraný pozemok určený na nízkopodlažnú zástavbu obytného územia, pre rôzne formy zástavby samostatne stojacich rodinných domov, max. 2 nadzemné podlažia.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:

* Výmera pozemku: 5.588 m2
* IS: na hranici pozemku
* UPI k dispozícií na vyžiadanie

LOKALITA:
* Lukratívny pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej časti Košíc - Krásnej nad Hornádom, kde je už postavená asi stovka nových rodinných domov.

CENA: Volajte RK

ID: 190

V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách.

Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť klientovi lepšie úverové podmienky ako mu ponúknu na pobočke banky.

Pre bližšie informácie neváhajte kontaktovať nášho makléra: +421 911 313 757

Viac informácií nájdete na https://popreal.sk .

© Fotografie, video a text sú autorským dielom a majetkom RK POPREAL Košice

Ak hľadáte nehnuteľnosť alebo potrebujete predať tú Vašu,

tak nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom, cez sociálne siete alebo cez kontaktný formulár uvedený nižšie.

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť IVIRON s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná